Skip to content

Kim Čong Un se setkal s učiteli škol na ostrovech, v první linii a horských oblastech

 

Pchjongjang, 12. září čučche 106 (2017) (KCNA) – Vážený soudruh Kim Čong Un, předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti KLDR a nejvyšší velitel Korejské lidové armády, se setkal a nechal vyfotografovat s učiteli, kteří se dobrovolně přihlásili na pobočné školy na ostrovech a školy v první linii a horských oblastech.

Když se vážený nejvyšší vůdce soudruh Kim Čong Un objevil na místě konání fotografického setkání, učitelé ho nadšeně přivítali.

 

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce hovořil o vřelém vlastenectví představeném učiteli s uvědoměním a oddaností revolucionářů, odpovědných za budoucnost země, s upřímnou vírou a věrností jasnou jako bílé drahokamy, s jakou se neúnavně věnují urovnání problémů znepokojujících stranu a naplnění práce požadované stranou, ať už je známa a oceňována nebo nikoli, řekl, vyzývaje celou společnost, aby na ně byla hrda a učila se z jejich pohledu na revoluční život a budoucnost.

 

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce měl fotografické setkání s učiteli.

Na fotografickém setkání byl přítomen soudruh Čche Te Bok, místopředseda Ústředního výboru KSP, a vedoucí funkcionáři Ústředního výboru KSP a oblasti vzdělávání.

 


 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp