Skip to content

Významná přednáška soudruha KIM ČONG UNA na Ústřední škole pro přípravu kádrů Korejské strany práce


 
Pchjongjang 18. října čučche 111 (2022) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un 17. října navštívil Ústřední školu pro přípravu kádrů Korejské strany práce, nejvyšší výcvikovou základnu strany, a přednesl historicky významnou přednášku, která má velký význam v dějinách posilování a rozvoje naší strany.

S váženým soudruhem generálním tajemníkem se setkali ředitel Ústřední školy pro přípravu kádrů KSP soudruh Pek Hjong Čchol a tajemník stranické organizace školy soudruh Čang Song Ho.

Doprovázeli ho tajemníci Ústředního výboru KSP soudruzi Čo Jong Won, Ri Il Hwan, Kim Če Rjong, Čon Hjon Čchol a Pak Tche Song a vedoucí oddělení ÚV KSP soudruh Ču Čchang Il.

Vážený soudruh Kim Čong Un se prohlídkou různých míst školy, včetně místnosti pro vzdělávání o revolučních úspěších, seznámil se stavem výuky.

Generální tajemník Korejské strany práce vážený soudruh Kim Čong Un přednesl před učiteli a funkcionáři historicky významnou přednášku „O orientaci budování naší strany v nové době a úkolech Ústřední školy pro přípravu kádrů KSP“.
 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp