Skip to content

Fotografie soudruha KIM ČONG UNA s účastníky přehlídky k 90. výročí založení revoluční armády

 
Pchjongjang 29. dubna čučche 111 (2022) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce, předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel ozbrojených sil KLDR vážený soudruh Kim Čong Un byl 27. dubna vyfotografován s veliteli a vojáky jednotek různých úrovní, kteří se zúčastnili vojenské přehlídky na počest 90. výročí založení Korejské lidové revoluční armády.

 

 
Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un byl 28. dubna vyfotografován s účastníky oslav na počest 90. výročí založení Korejské lidové revoluční armády.
 

 
Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un byl 27. dubna vyfotografován s hlasateli, reportéry, kameramany, redaktory a dalšími pracovníky Ústředního výboru pro rozhlasové a televizní vysílání KLDR, kteří na nejvyšší úrovni zajistili vysílání vojenské přehlídky na počest 90. výročí založení Korejské lidové revoluční armády.
 

 
Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un pozval do sekretariátu Ústředního výboru strany velitele Korejské lidové armády, kteří úspěšně vedli vojenskou přehlídku a další akce k 90. ​​výročí založení Korejské lidové revoluční armády, a povzbudil je.
 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp