Skip to content

Pamětní fotografování soudruha KIM ČONG UNA se studenty a mládeží


 

Pchjongjang 2. května čučche 111 (2022) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un byl 1. května vyfotografován se studenty a pracující mládeží Pchjongjangu, kteří přispěli k úspěšnému zajištění vojenské přehlídky na počest 90. výročí založení Korejské lidové revoluční armády.

Fotografování se zúčastnil tajemník Ústředního výboru Korejské strany práce soudruh Ri Il Hwan a výkonný tajemník městského výboru KSP v Pchjongjangu soudruh Kim Jong Hwan.

Soudruh Kim Čong Un řekl, že duch naší mládeže je velmi vysoký a poznamenal, že světlá budoucnost socialismu našeho stylu patří mládeži a je to posvátná vlastenecká věc, jejíž proces musí být urychlen a musí být uskutečněn samotnou mládeží vlastními silami.

Studenti a pracující mládež, povzbuzeni horoucí láskou a důvěře velkého otce, vyjádřili své pevné odhodlání kráčet směleji a sebevědoměji vstříc světlé budoucnosti socialismu a komunismu a v plné míře projevit veškerou sílu oddanosti synů a dcer této země, které pevně věří pouze naší straně a následují ji a proslaví čest mládeže mocného státu.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp