Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN na místě vedl město Samdžijon

 

Pchjongjang 16. listopadu čučche 110 (2021) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un vedl na místě město Samdžijon, aby se seznámil se situací třetí etapy výstavby v souvislosti s nadcházejícím dokončením výstavby města.

Doprovázeli ho člen prezídia politbyra Ústředního výboru Korejské strany práce a tajemník pro organizační záležitosti Ústředního výboru strany soudruh Čo Jong Won, člen prezídia politbyra ÚV KSP a předseda vlády soudruh Kim Tok Hun, člen prezídia politbyra ÚV KSP a tajemník Ústředního výboru strany soudruh Pak Čong Čchon, vedoucí oddělení ÚV strany soudruh Kim Če Rjong, místopředseda vlády soudruh Pak Hun a vedoucí funkcionáři stavebního průmyslu.

 

 

Díky rozhodnému vedení soudruha Kim Čong Una, odhodlaného přeměnit město Samdžijon, posvátné místo revoluce, v nádherné příkladné horské kulturní město a ideální regionální město, bude ještě letos dokončena výstavba města, dynamicky postupující jako celostranická a celostátní práce ve třech fázích.

Vážený soudruh generální tajemník se podrobně seznámil se stavem výstavby města Samdžijon, vedení města a hospodaření a zároveň poskytl terénní pokyny pro obytné domy, vzdělávací zařízení, kulturní a sociální zařízení a tábor pro účastníky studijních pochodů ve čtvrtích Pektusanmiljon, Rimjongsu a Pchotche a několik dalších jednotek ve městě včetně farmy Čunghung, postavených ve 3. etapě.

Soudruh generální tajemník uvedl, že během čtyřleté výstavby města Samdžijon se prokázala nezlomná síla jednomyslné jednoty a harmonického celku strany a lidu, jakož i sebevědomí a neotřesitelná vůle našeho státu dosáhnout vlastním úsilím zvýšení bohatství a moci země a možností samostatného rozvoje. Jménem Ústředního výboru strany vyslovil poděkování budovatelům města, jejich podporovatelům a lidu celé země za skvělé uskutečnění rozhodnutí a politiky strany.

Vážený soudruh generální tajemník řekl, že výstavba města Samdžijon byla skvěle provedena v souladu s plánem a záměrem strany a ze srdce popřál štěstí a blahobyt všemu lidu města Samdžijon, který si bude užívat civilizovaného a nádherného kulturního života v rodišti generála pod horou Pektusan.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp