Skip to content

Urychleme postup korejské revoluce velkou jednotou armády a lidu!

Pchjongjang, 15. července čučche 108 (2019) (KCNA) – Rodong sinmun (Noviny práce) v úvodníku 15. července vyzývá k plnému projevení mocného ducha čučchejské Koreje a dynamickému urychlení pochodu Mallima (okřídlený kůň, pozn. překl.) silou jednoty armády a lidu.

Úvodník poznamenává následující:

Velká jednota armády a lidu je hrdou tradicí korejské revoluce. Dosáhli jsme historické věci národního osvobození díky jednotě a naše armáda a lid dosáhli jednotou mysli a vůle legendárního vítězství ve Vlastenecké osvobozenecké válce. Duch Čchollima (okřídlený kůň, pozn. překl.) a duch rychlosti se projevily v radikálním obratu a velkém vítězství národního historického významu, kterého bylo dosaženo v urputném boji, ve kterém armáda a lid vytrpěli všechny druhy obtíží a zkoušek, sdílejíce stejný zákop revoluce.

 

 

Silou jednoty pod moudrým vedením strany jsme v posledních letech vytvořili legendární příběh výstavby ulice Rjomjong, zázračné vítězství v obnově severní části provincie Severní Hamgjong, která byla zničena povodněmi, a otevřeli velkou zlatou éru výstavby a vytvořili nové dějiny zlatých hor, zlatých polí a zlatých moří. Ještě hlouběji jsme si zapsali do srdcí neměnnou pravdu, že pokud se armáda a lid pevně jednomyslně sjednotí v obrovském boji velkých inovací a velkého skoku vpřed, není žádný problém, který by nemohli překonat a žádná pevnost, kterou by nemohli dobýt.

Úvodník vyzývá k plnému projevení kuráže a ducha čučchejské Koreje skokem vpřed vstříc mocné socialistické zemi silou velké jednoty armády a lidu pod vedením veliké strany.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp