Skip to content

Vydány plakáty k úkolům nového roku

Pchjongjang 6. ledna čučche 112 (2023) (KCNA) – Nakladatelství Korejské strany práce, umělecké studio Mansude, Korejské ústřední studio výtvarného umění a Univerzita výtvarných umění v Pchjongjangu vytvořily nové plakáty, aby povzbudily všechen lid k realizaci politiky velkého boje stanovené na 6. plenárním zasedání 8. Ústředního výboru Korejské strany práce.

Plakáty s hesly „Důkladně provádějme závěry 6. plenárního zasedání 8. Ústředního výboru strany!“ a „Ozdobte 75. výročí KLDR a 70. výročí válečného vítězství vysokým politickým nadšením a zářnými pracovními úspěchy!“ odrážejí revoluční vůli všeho lidu oslavit tento významný rok jako rok velkých převratů a změn.

Ušlechtilý záměr strany položit rozhodující záruku naplnění pětiletého plánu dalším rozvojem všelidového boje za novou etapu socialistické výstavby se odráží v plakátech „Dosáhnout 12 cílů rozvoje národního hospodářství v letošním roce!“ a „Povstaňme všichni k plnění pětiletého plánu národního hospodářského rozvoje!“

Nechybí ani plakát o politice výstavby hlavního města ve větším měřítku ve třetím roce výstavby 50 tisíc bytů v Pchjongjangu a plakát o problematice pokračování v práci na stabilizaci a zlepšení života lidu a poskytnutí vyspělejších životních podmínek a prostředí.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp