Skip to content

Znamenité vítězství našeho skvělého lidu – shromáždění ke shrnutí výsledků protiepidemické práce


 

Vážený soudruh KIM ČONG UN přednesl důležitý projev o shrnutí výsledků mimořádné protiepidemické práce

 
Pchjongjang 11. srpna čučche 111 (2022) (KCNA) – 10. srpna se v hlavním městě Pchjongjangu konalo celostátní shromáždění ke shrnutí výsledků mimořádné protiepidemické práce, které svolal Ústřední výbor Korejské strany práce a Vláda Korejské lidově demokratické republiky.

Jednání předsedal generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti KLDR vážený soudruh Kim Čong Un.
 

 
Vážený soudruh Kim Čong Un přednesl na historickém setkání důležitý projev, aby vyhlásil vítězství v maximální nouzové protiepidemické kampani.

Soudruh Kim Čong Un po obecné analýze současné protiepidemické situace od zavedení maximálního nouzového protiepidemického systému jménem Ústředního výboru strany a vlády republiky slavnostně vyhlásil vítězství v maximální nouzové protiepidemické kampani proti koronaviru zavlečenému do naší země a za ochranu životů a zdraví lidu. Srdečně blahopřál a děkoval všemu lidu a sloužícímu mužstvu země, kteří úspěšně zakončili velkou protiepidemickou kampaň.

Na shromáždění přednesl projev člen prezídia politbyra ÚV KSP, místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a předseda vlády soudruh Kim Tok Hun.

Poté se ujali slova vedoucí oddělení ÚV KSP soudruh Ri Čchung Gil, který je velitelem mimořádného protiepidemického velitelství státu, vedoucí tajemník Městského výboru KSP v Pchjongjangu soudruh Kim Jong Hwan, který je velitelem mimořádného protiepidemického oddělení města Pchjongjangu, ministr obrany soudruh Ri Jong Gil, který je zástupcem velitele mimořádného protiepidemického oddělení Ministerstva obrany, místopředseda vlády soudruh Ri Song Hak a zástupkyně vedoucího oddělení ÚV KSP soudružka Kim Jo Džong.

Celostátní shromáždění ke shrnutí výsledků mimořádné protiepidemické práce, jemuž předsedal vážený soudruh Kim Čong Un, se stalo velkolepým setkáním vítězů a opět demonstrovalo sílu a ducha hrdinné Koreje, která se jednomyslně semknula kolem ÚV veliké strany, překonává všechna úskalí dějin a neúnavně směřuje kupředu ke světlé budoucnosti socialismu našeho typu, a důležitým momentem otvírajícím novou etapu ve vývoji budování státní protiepidemické kapacity.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp