Skip to content

Soudruh Kim Tok Hun navštívil Samdžijon

Pchjongjang 13. května čučche 110 (2021) (KCNA) – Člen prezídia politbyra Ústředního výboru Korejské strany práce a předseda vlády Korejské lidově demokratické republiky soudruh Kim Tok Hun se na místě seznámil se stavem různých průmyslových odvětví ve městě Samdžijon.

Soudruh Kim Tok Hun zkontroloval staveniště čtvrtí Pchotche-dong a Rimjongsu-dong, kde je energicky prováděna výstavba 3. etapy zkrášlení města Samdžijon, a soběstačnou základnu divize „216“ („16. února“). Povzbudil  budovatele, kteří zahájili údernou kampaň věrnosti v srdečné podpoře myšlenek a ducha 8. sjezdu strany a 2. pléna 8. Ústředního výboru strany k dokonalému zlepšení svatyně revoluce čučche. Zdůraznil také, že je nutné pokročit ve výstavbě podle plánu poskytnutím pokročilých materiálů a aktivně používat domácí dokončovací stavební materiály.

 

 

Soudruh Kim Tok Hun navštívil lidovou nemocnici města Samdžijon, Samdžijonskou továrnu na borůvkové nápoje a Samdžijonskou továrnu na bramborovou mouku. Uvedl, že jednotky spjaté se zásluhami vedení strany by měly podpořit svůj rozvoj novátorskou strategií řízení, být příkladem při provádění politiky strany, a tak aktivně zlepšovat život lidu a rozvoj místního průmyslu.

Na terénních poradních setkáních se diskutovalo o praktických otázkách k urychlení kvalitativního dokončení výstavby 3. etapy přestavby města Samdžijon a přeměny všech měst a okresů v rozvinuté oblasti s vlastními specifiky založenými na novém standardu vytvořeném ve výstavbě svatého místa revoluce.

Kromě toho soudruh Kim Tok Hun uspořádal shromáždění v Hjesanském dole mládeže za účelem zvýšení produktivity dolu.

  

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp