Skip to content

Účastníci 6. konference tajemníků buněk KSP navštívili Palác slunce Kumsusan

Pchjongjang 5. dubna čučche 110 (2021) (KCNA) – Účastníci 6. konference tajemníků buněk Korejské strany práce navštívili Palác slunce Kumsusan, kde leží ve své životní podobě velký vůdce soudruh Kim Ir Sen a velký vůdce soudruh Kim Čong Il, a vyjádřili jim hlubokou úctu.

Účastníci, kteří navštívili Palác slunce Kumsusan – nejvyšší svatyni čučche, byli naplněni pocitem bezmezné touhy a úcty k velkému vůdci a velkému generálovi, kteří po celé období svého revolučního vedení s vynikající moudrostí a mimořádným vůdčím uměním budovali nepřemožitelnou revoluční stranu, skutečnou mateřskou stranu, hluboce zakořeněnou v masách, a vytvořili nové dějiny socialismu našeho stylu, postupujícího vpřed od vítězství k vítězství silou nezávislosti a jednomyslné jednoty.
 

 

Účastníci vyjádřili hlubokou úctu sochám velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena a velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila, zakladatelů a budovatelů slavné Korejské strany práce a věčného slunce čučche.

V sálech nesmrtelnosti, kde leží ve své životní podobě velký vůdce soudruh Kim Ir Sen a velký vůdce soudruh Kim Čong Il, se účastníci poklonili s pocitem nejhlubší úcty velkému vůdci a velkému generálovi, kteří nastolili jedinečnou myšlenku a linii budování základních organizací strany a posílili a rozvinuli naši stranu v bojovou stranu s vysokou organizací a disciplínou.

Účastníci 6. konference tajemníků buněk KSP posílili pevnou vůli provést revoluční obrat v práci stranických buněk v souladu s požadavky nového období vzestupu budování socialismu a období rázného obratu, věrně podporujíce myšlenky a vedení váženého soudruha generálního tajemníka, a tak mocně pohánět všelidový velký pokrok při provádění závěrů 8. sjezdu strany.

 Příjezd účastníků konference do Pchjongjangu (3. dubna)

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp