Skip to content

YouTube smazal kanál „Pchuong“ podporující KLDR

Praha, 22. září čučche 108 (2019) – Kanál „Pchuong“ (anglickou transkripcí „Phuong“), přinášející pravdivé revoluční filmové materiály z Korejské lidově demokratické republiky, byl na serveru YouTube smazán z důvodu  „opakovaného nebo váženého porušení zásad služby YouTube, které zakazují projevy nenávisti“.

Je zjevné, že k zákazu tohoto zpravodajského kanálu došlo, aby lid nemohl poznávat pravdu o lidové Koreji. YouTube již dříve zakázal řadu kanálů propagujících KLDR, například „StimmeKoreas“ a „DPRK Today“. Je to skutečná cenzura a moderní forma fašismu na straně společnosti Google, která vlastní YouTube.  Ukazuje, že „svoboda“ a „demokracie“, o kterých mluví imperialisté a jejich placení mluvčí, nejsou skutečné, ale jsou to jen iluze.

Společnost česko-korejského přátelství Pektusan a Česká skupina pro studium a uskutečnění myšlenky čučche se připojují k požadavku na zrušení nespravedlivého zákazu kanálu YouTube „Pchuong“. Ne cenzuře pokrokových myšlenek na YouTube, ne fašismu!

 

 

Na základě informace Anglické studijní skupiny myšlenky čučche, https://juche007-anglo-peopleskoreafriendship.blogspot.com