Skip to content

Válečtí veteráni oslavili 70.  výročí vítězství v  termálních lázních Jangdok

Pchjongjang 29. července čučche 112 (2023) (KCNA) – Váleční veteráni – účastníci oslav 70. výročí vítězství ve Vlastenecké osvobozenecké válce – prožili veselé dny odpočinku v lázeňské zóně kulturního oddechu Jangdok.

V předvečer Dne vítězství naše strana opět pozvala účastníky Vlastenecké osvobozenecké války do okouzlujícího světa termálních lázní.

Se staršími revolučními předchůdci se setkali vedoucí funkcionáři a pracující zóny kulturního oddechu a svá srdce a duše dali válečným veteránům.

Na otevřených i uzavřených místech horkých pramenů, na místě k vaření vajec a dalších si váleční veteráni užili léčivé sprchy a horké koupele a s chutí snědli vajíčka uvařená v horkém prameni. V jejich tvářích se zračila velká rozkoš a romantika.

Všude v areálu kulturního odpočinku neustával smích válečných veteránů.

Ústřední umělecká organizace a Ústřední umělecká hospodářská agitační brigáda rozdávaly válečným veteránům zábavu a radost svými svéráznými vystoupeními.

Váleční veteráni, kteří strávili nezapomenutelné dny v kouzelném světě, vyjádřili své odhodlání oslavit poslední roky svého života ve jménu strany a revoluce, vlasti a lidu.

Váleční veteráni, kteří obdrželi sváteční pohoštění se srdečnými blahopřáními od vedení a pracujících zóny kulturního oddechu, poděkovali váženému maršálu Kim Čong Unovi.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp