Skip to content

Pamětní fotografie soudruha KIM ČONG UNA s účastníky speciálního semináře


 
Pchjongjang 9. července čučche 111 (2022) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un se 8. července na zahradě budovy Ústředního výboru strany nechal na paměť vyfotografovat s účastníky speciálního semináře pro funkcionáře sektoru vedení stranického života organizačních oddělení různých úrovní Korejské strany práce.

Fotografování se zúčastnil člen prezídia politbyra ÚV KSP a tajemník pro organizační záležitosti Ústředního výboru strany soudruh Čo Jong Won, první zástupci vedoucího organizačního a instruktorského oddělení ÚV KSP soudruzi Ri Hi Jong a Čchon Tche Gil.

Soudruh Kim Čong Un srdečně pozdravil a povzbudil účastníky, kteří vynaložili veškeré úsilí, aby se stali schopnými politickými pracovníky a skutečnými komunisty, pevně vyzbrojenými revolučními myšlenkami Ústředního výboru strany a ztělesňujícími revoluční rysy a vůdcovské umění strany s ohledem na záměr Ústředního výboru strany, který zorganizoval speciální seminář v důležité a historické době, kdy korejská revoluce vstoupila do nové etapy rozvoje.

Soudruh generální tajemník zvlášť svolal vysoce hodnocené funkcionáře v testu politicko-teoretické úrovně a praktických schopností, který proběhl v rámci semináře, a pro památku se s nimi nechal vyfotografovat.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp