Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN navštívil Hřbitov mučedníků Vlastenecké osvobozenecké války

 

Pchjongjang 27. července čučche 110 (2021) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un u příležitosti 68. výročí vítězství ve velké Vlastenecké osvobozenecké válce v nula hodin 27. července navštívil Hřbitov mučedníků Vlastenecké osvobozenecké války.

Váženého soudruha generálního tajemníka na místě přivítali velící důstojníci Korejské lidové armády, mezi nimi soudruzi Pak Čong Čchon, Kwon Jong Džin a Ri Jong Gil, a velitelé velkých kombinovaných jednotek a kombinovaných jednotek celé armády.

 

 

Vážený soudruh generální tajemník položil květinu na Hřbitov mučedníků Vlastenecké osvobozenecké války.

Soudruh generální tajemník vyjádřil hlubokou úctu hrdinům velkých let, kteří čestně hájili svrchovanost a důstojnost země a skvěle se zapsali do dějin pokračování korejské revoluce, planouce bezmeznou věrností k vůdci, důvěrou ve vítězství a horlivým vlastenectvím.

Vážený soudruh generální tajemník společně s účastníky prošel hřbitov.

Vážený soudruh Kim Čong Un řekl, že bez ohledu na to, kolik času uplyne a kolik generací se vystřídá, vznešený revoluční duch a hrdinné činy generace, která přinesla vítězství ve válce, budou neustále zvyšovat zápal nadcházejících generací pro vlastenectví a boj a mocně povzbuzovat vítězný pochod našeho lidu k novému vítězství revoluce.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp