Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN blahopřál generálnímu tajemníkovi ÚV KS Vietnamu

Pchjongjang 2. února čučche 110 (2021) (KCNA) – 1. února zaslal generální tajemník Korejské strany práce soudruh Kim Čong Un blahopřejný telegram generálnímu tajemníkovi Ústředního výboru Komunistické strany Vietnamu soudruhu Nguyễn Phú Trọngovi.

Ve svém poselství vyjádřil vážený soudruh Kim Čong Un srdečné blahopřání a soudružské pozdravy v souvislosti s úspěšným konáním 13. sjezdu Komunistické strany Vietnamu a znovuzvolením soudruha Nguyễn Phú Trọnga generálním tajemníkem Ústředního výboru Komunistické strany Vietnamu.

 

 

V telegramu vážený soudruh Kim Čong Un uvedl, že znovuzvolení soudruha Nguyễn Phú Trọnga do čela KS Vietnamu je výrazem vysoké důvěry a očekávání vedení a všech členů KS Vietnamu a vietnamského lidu v soudruha generálního tajemníka, který po dlouhou dobu obětavě usiluje o posílení a rozvoj strany a státu.

Vážený soudruh Kim Čong Un vyjádřil přesvědčení, že strana a lid Vietnamu pod vedením soudruha generálního tajemníka budou rozhodně bojovat za uskutečnění závěrů 13. sjezdu strany a dosáhnou nového rozvoje v budování vzkvétajícího socialistického státu.

Při této příležitosti vyjádřil důvěru v to, že vztahy přátelství a spolupráce mezi našimi dvěma stranami a zeměmi, které mají dlouhé dějiny a tradici, budou dále posilovány a rozvíjeny v souladu s duchem dohody uzavřené se soudruhem generálním tajemníkem v březnu 2019.

Upřímně z celého srdce popřál soudruhu generálnímu tajemníkovi pevné zdraví a ještě více úspěchů v odpovědné práci při vedení strany a státu.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp