Skip to content

Soudruh Pak Pong Džu zkontroloval město Nampcho

Pchjongjang, 4. srpna čučche 109 (2020) (KCNA) – Člen prezídia politbyra Ústředního výboru Korejské strany práce, místopředseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a místopředseda Ústředního výboru strany soudruh Pak Pong Džu se na místě seznámil se situací různých jednotek ve městě Nampcho.

Soudruh Pak Pong Džu se na místě seznámil s protiepidemickou prací přístavu Nampcho. Vyzval funkcionáře, aby zajistili jednotu myšlení a jednání ke splnění požadavku maximálního nouzového systému v souladu s duchem mimořádného rozšířeného zasedání politbyra Ústředního výboru Korejské strany práce a přísně dodržovali protiepidemická pravidla v přístavní práci, aby důkladně zamezili proniknutí zhoubné pandemie.

 

V rámci prohlídky několika výrobních oborů Teanského komplexu těžkého strojírenství soudruh Pak Pong Džu zdůraznil, že funkcionáři a dělnická třída si musí být dobře vědomi svého poslání a povinností, správně zajistit propojení mezi procesy výroby zařízení vyrobených na míru potřebám různým odvětvím národního hospodářství a zaručit vysokou úroveň přesnosti zpracování.

Na rybářské stanici Napmcho – Tegjong a v loděnicích Rjongnam zdůraznil, že je nezbytné důsledně dodržovat vědecké a technické požadavky na stavbu bagrů s vlastním pohonem a vyrábět zařízení z pohledu jeho správců. Vyzval organizace strany, aby posílily svou úlohu při podněcování mas k výrobě dílů nezbytných pro opravu lodí vlastními silami.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp