Skip to content

Radostná služba lidu

 

Pchjongjang, 24. března čučche 108 (2019) (Pyongyang Times) – Nejvyšší vůdce Kim Čong Un má největší radost ze štěstí lidu a těší se z toho, že lidu slouží.

Kdykoli kontroluje nově vznikající stavby, říká, že je opravdu potěšen pomyšlením, že budou zvonit smíchem lidu, a pokračuje v revoluci, aby si dopřál takové potěšení, a je nejšťastnější, když poskytuje lidu jednu užitečnou věc za druhou.

 

I v loňském roce pokračoval v nepřetržitých inspekčních cestách, aby se ujistil, že lidé mají bohatší a kulturní život.

V červenci a srpnu, kdy se lidé uchylovali do vodních parků a koupacích letovisek před nejhorším horkem, které meteorologická pozorování země kdy zaznamenala, poskytl bez odpočinku terénní pokyny více než 20 jednotkám po celé zemi.

Dohlížel na hospodářskou výstavbu a práci na zlepšení živobytí lidu, když cestoval z provincie Severní Pchjongan do provincií Rjanggang, Severní Hamgjong, Kangwon, Jižní Hwanghe a Jižní Pchjongan.

 

Byl to nejteplejší srpnový den, kdy zkontroloval průmyslový podnik, aby viděl nový typ trolejbusu a tramvaje. Prohlížeje si vozidla, vysoce ocenil výrobce za jejich úspěchy. Řka, že je ještě více potěšen a vděčnější, protože vše bylo vyrobeno lokálními továrnami, byl velmi spokojen a vše bylo perfektní. Dodal s hlubokým pohnutím, že je povzbuzen, jako by toho den sňal hvězdu z nebe, a zeptal se, kolik takových příjemných dnů může za rok být.

Tekl z něho pot, když ozařoval celou cestu, zobrazující šťastné lidi užívající moderní prostředky veřejné dopravy lepší kvality.

 

 

Při své návštěvě rybářské stanice na východním pobřeží v listopadu řekl, že je opravdu hezké vidět ryby, které byly právě uloveny, čerpány z rybářského člunu a vylévány v kaskádě na venkovní vykládací plochu, a navrhl pořídit si fotografii s rybáři a dalšími zaměstnanci s nádherným výhledem v pozadí.

 

 

A ve Wonsanské továrně na kožené boty řekl, že je rád, že továrna zvítězila na národní výstavě obuvi a že její boty Mebongsan jsou velmi oblíbené. Přišel jsem do továrny bez předchozího upozornění, řekl, ale vidím spoustu vyrobených bot. Je opravdu uspokojivé vidět, jak výroba v továrně stále běží a kvalitní boty stékají jako vodopád, dodal.

 

 

Pyongyang Times, https://www.pyongyangtimes.com.kp

fotografie Korejská ústřední tisková agentura, http://www.kcna.kp