Skip to content

Soudruh Kim Čong Un navštívil Wonsanskou továrnu vojenských invalidů na výrobu tašek

 

Pchjongjang, 26. července čučche 107 (2018) (KCNA) – Soudruh Kim Čong Un, předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel Korejské lidové armády, nejvyšší vůdce naší strany, státu a armády, společně se soudružkou Ri Sol Ču dohlížel na místě na práci Wonsanské továrny vojenských invalidů na tašky. Doprovázeli ho soudruzi Han Kwang Sang a Čo Jong Won, vysocí funkcionáři Ústředního výboru Korejské strany práce.

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce se na několika místech továrny podrobně seznámil s výrobou školních tašek. Uvedl, že nyní je třeba usilovat o zvýšení kvality školních tašek, protože byly uspokojivě položeny materiální a technické základy k výrobě stovek tisíc školních brašen v každé provincii. Zdůraznil nezbytnost, aby továrny na výrobu školních tašek v provinciích prováděly řádnou kontrolu kvality, která zvyšuje poptávku, a tak dodávaly školní tašky dětem a studentům z celé země na stejné kvalitativní úrovni.

Zdůraznil, že je zapotřebí, aby ústřední orgány vypracovaly plán zodpovědné dodávky surovin a dalších materiálů pro výrobu brašen včetně plátna, zipů, popruhů, umělé usně, kovových částí a plastového zpracovaného zboží, aby byla zajištěna pravidelná výroba v továrnách na výrobu tašek v provinciích. Záměrem naší strany je poskytnout našim dětem a studentům kvalitní sešity, školní tašky, školní potřeby a školní uniformy vyrobené v naší zemi, aby cítili vlastenectví, že používají své vlastní drahé věci, a milovali je od dětství, řekl a opakovaně požádal funkcionáře a zaměstnance závodů na výrobu tašek v celé zemi, aby věnovali svá srdce i duše oddanému zajištění kvality výroby, jako by vyráběli tašky pro své vlastní děti. Je třeba, aby zaměstnanci upřednostňovali práci na zvyšování technických dovedností, přísně dodržovali požadavky technických předpisů v každém výrobním procesu, prováděli technickou výměnu mezi továrnami na výrobu tašek, vzájemně se učili, spojili hlavy dohromady a provedli skok v inovaci ke zlepšení kvality tašek.

 

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce se na paměť nechal vyfotografovat s funkcionáři a zaměstnanci Wonsanské továrny vojenských invalidů na výrobu tašek a vysoce ocenil jejich namáhavé úsilí o to, aby byla výroba normalizována na vysoké úrovni v krátkém čase poté, co byla postavena továrna hrdá na vlastní úsilí, technologie a materiály. Zdůraznil význam oceňování a respektování vojenských invalidů a péče o ně a požádal provinční výbor strany, aby továrně s hlubokou péčí pomohl, aby mohla věnovat svůj pot upřímné práce v užitečném a čestném díle pro budoucí generace, a tak pokračovat v rozkvětu revoluce.

  

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp