Skip to content

Soudruh Kim Čong Un poskytl polní pokyny rybím farmám jednotky 810 Korejské lidové armády

 

 

Pchjongjang, 17. července čučche 107 (2018) (KCNA) – Soudruh Kim Čong Un, předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, nejvyšší vůdce naší strany, státu a armády, poskytl polní pokyny Raksanské pobřežní lososové farmě a Sokmakským lososovým sádkám, vedeným jednotkou 810 Korejské lidové armády. Doprovázeli ho soudruzi Hwang Pjong So, Čo Yong Won, O Il Čong a Kim Jong Su, vysocí funkcionáři Ústředního výboru KSP.

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce navštívil Raksanskou pobřežní lososovou farmu. Prohlédl si rudý koutek vzdělávání v revolučních dějinách a základnu chovu ryb v síťových klecích a seznámil se podrobně s výrobou farmy. Je nezbytné zvýšit úroveň výroby čerstvého lososa na vědeckém, automatickém a moderním základě, důsledně zajistit jeho hygienickou bezpečnost a kvalitu a uskutečnit její normalizaci, uvedl a dodal, že losos obecný chovaný v Korejském východním moři a zpracované ryby by měly být intenzivně dodávány do Pchjongjangské rybí restaurace Tedonggang pro zlepšení stravy lidu.

 

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce poskytl polní pokyny také Sokmakským lososovým sádkám. Prohlédl si rudý koutek pro vzdělávání v revolučních dějinách, otevřené vody pro chov ryb a ostatní části farmy, seznamuje se s jejím řízením a provozem. Vysoce ocenil funkcionáře a zaměstnance farmy za to, že během posledních tří let vykonali mnoho práce prostřednictvím dynamického úsilí o modernizaci farmy na vysoké úrovni, aby mohla plnit úkoly, které stanovil na návštěvě v květnu 2015.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce vyjádřil důvěru, že funkcionáři a pracující Sokmanských lososových sádek budou vysoko třímat prapor čučcheizace, modernizace, intenzivního výzkumu a vývoje, industrializace a intenzifikace chovu ryb, neustále zvyšovat úspěchy a budou příkladem pro celou zemi při uskutečňování politiky strany pro chov ryb, a nechal se s nimi na paměť vyfotografovat.

 





















 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp