Skip to content

Kim Čong Un zhlédl představení pro účastníky 5. konference předsedů buněk KSP

Pchjongjang, 30. prosince čučche 106 (2017) (KCNA) – 29. prosince se konalo gratulační umělecké představení Státního zasloužilého sboru a skupiny Moranbong pro účastníky 5. konference předsedů buněk Korejské strany práce.
Vážený nejvyšší vůdce soudruh Kim Čong Un si užil představení společně s účastníky konference.

Čísla představení zahrnovala lehkou hudbu a písně „Máme velkou stranu“, ženské vokální sólo a pangchang „Strana je má matka“ a mužské sólo a sbor „Vlaj vysoko, vlajko naší strany“.
Představitelé vytvořili epické a impozantní zobrazení slavné cesty KSP.
Živě reprezentovali hlubokou úctu a důvěru korejské armády a lidu ve svého nejvyššího vůdce, který vede revoluční věc čučche vždy po cestě vítězství tím, že velebí KSP jako slavnou kimirsensko-kimčongilskou stranu a rozvíjí ji ve stále vítězný štáb revoluce, hluboce zakořeněný v lidových masách.


Představení ukázalo, že železná víra a vůle korejské armády a lidu se energicky rozvíjejí na cestě revoluce čučche za konečné vítězství socialismu pod vedením nejvyššího vůdce.
Na konci představení publikum propuklo v bouřlivé provolávání „hurá!“ ve znamení své úcty k nejvyššímu vůdci.
Soudruh Kim Čong Un vyjádřil přesvědčení, že předsedové stranických buněk splní své poslání a povinnost jako primární političtí pracovníci kimirsensko-kimčongilské strany při organizačním a ideologickém posilování naší strany a podpoří revoluční věc čučche, věc soalismu.
Mezi přítomnými byli soudruzi Čche Rjong He, člen prezídia Politického byra a místopředseda Ústředního výboru KSP, Pak Kwang Ho, Kim Pchjong He, Te Čong Su, O Su Jong, An Čong Su, Pak Te Song, Čche Hwi, Pak Te Dok, Kim Jo Čong a další vedoucí představitelé strany v Pchjongjangu a provinciích.

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp