Skip to content

Představení nových traktorů a nákladních vozů před odesláním na zemědělskou frontu

Pchjongjang, 8. prosince čučche 106 (2017) (KCNA) – Na Kim Ir Senově náměstí se ve čtvrtek uskutečnilo slavnostní představení nových traktorů a nákladních automobilů.

Jsou vzácným výsledkem ducha spoléhání na vlastní síly a samostatného rozvoje, který byl projeven pod vedením Korejské strany práce v éře Mallimy (Mallima, okřídlený kůň, desetkrát rychlejší než Čchollima, pozn. překl.).

 

 

Na slavnostním obřadu byli přítomni soudruzi předseda vlády Pak Pong Ču, člen předsednictva Politického byra Ústředního výboru KSP a místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR; O Su Jong a Pak Te Dok, místopředsedové ÚV KSP, vedoucí funkcionáři a pracovní inovátoři výrobních jednotek, funkcionáři příslušných jednotek, ministerstev a národních institucí, členové Úderné brigády vědců a techniků 17. února a obyvatelé Pchjongjangu.

Soudruh Pak Pong Ču přednesl projev. Zdůraznil, že díky neúnavnému úsilí a oddanosti nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una mohly vzniknout nové typy traktorů a nákladních automobilů korejského stylu jako hrdý výtvor reprezentující éru Mallimy.

 

 

 

Obřad jasně prokázal, že nikdo nikdy nemůže zablokovat cestu vpřed KLDR, která postupuje díky vědě a technologii pod záštitou principu samostatného rozvoje na prvním místě, uvedl řečník. Vyzval všechny oblasti a jednotky, aby usilovaly o dynamickou snahu o zvýšení výroby a tvorby, aby dosáhli cílů pětileté strategie národního hospodářského rozvoje, a tak zaznamenaly větší úspěchy při budování socialistické ekonomické moci.

Když přikázal zahájení odjezdu, traktory Čchollima-804, nákladní vozy Sungri a traktory Čchungsong-122 začaly opouštět náměstí.

Občané v ulicích vítali průvod vozidel.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp