Skip to content

Kim Čong Un navštívil továrnu na obuv Rjuwon

 

Pchjongjang, 19. října čučche 106 (2017) (KCNA) – Vážený soudruh nejvyšší vůdce Kim Čong Un, předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, společně se soudružkou Ri Sol Ču, poskytl terénní směrnice továrny na obuv Rjuwon, která byla přeměněna v model v obuvnickém průmyslu země.

 

Přišel k mozaice „Velký vůdce soudruh Kim Čong Il si prohlíží boty vyráběné továrnou na obuv Rjuwon“, a památník jeho terénních směrnic, postavený v areálu továrny, aby přenesl nesmrtelné zásluhy vedení KSP dědicům.

Poznamenávaje, že má pocit, jako by viděl usměvavého velkého vůdce, řekl, že funkcionáři a zaměstnanci továrny by měli vyrábět kvalitní a atraktivní boty pro lid ve větším množství, v souladu se vznešeným záměrem velkého vůdce.

Prošel nově uspořádanou síň ve výchově v revolučních dějinách a síň věnovanou dějinám továrny.

Připomněl, že továrna na obuv Rjuwon byla postavena v listopadu 1988 jako první výrobce vstřikované sportovní obuvi v zemi díky vřelé láskyplné péči vůdce Kim Čong Ila, který celý svůj život věnoval lidu a považoval ho za své heslo věřit v něj jako v nebe.

Tyto místnosti byly dobře vybudovány tak, aby zajistily vzdělávací význam, uvedl a zdůraznil potřebu účinně provádět vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím různých forem a metod tak, aby mohli ještě úctyhodněji plnit své úkoly s hrdostí a ctí práce v historické továrně.

 

 

Procházeje velínem kombinované výroby a dílnami řezání, šití, obuvnických a vstřikovacích lisů, vědecko-technickou místností, místností projektování, výstavní místností a dalšími částmi továrny, vážený nejvyšší vůdce soudruh Kim Čong Un se podrobně seznámil s obnovou a výrobou továrny a kvalitou jejích výrobků. Továrna vyrábí mnoho druhů kvalitní a atraktivní sportovní obuvi, které mohou soupeřit se světově proslulou sportovní obuví, řekl a dodal se širokým úsměvem ve tváři, že je velmi potěšen představou dětí, sportovců a dalších lidí, potěšených touto domácí sportovní obuví.

Poté přednesl důležité úkoly, jimž má továrna čelit.

Sleduje opakovaně panoramatický pohled na továrnu, vysoce ocenil funkcionáře, vědce, techniky a stavitele, kteří proměnili továrnu v monumentální stavbu éry Strany práce.

 

 

Uvedl, že bzukot zvýšené výroby v továrně se zdá být silnou skladbou pokroku armády a lidu, kteří budují prosperující socialistickou moc velkou silou spoléhání na vlastní síly a samostatného rozvoje, plni důvěry v jisté vítězství a optimismu.

Nechal se vyfotografovat s funkcionáři a zaměstnanci továrny na obuv Rjuwon.

Doprovázeli ho soudruzi An Čong Su, místopředseda Ústředního výboru KSP, a Kim Jong Su, Kim Jo Čong, Čo Jong Won a Pak Mjong Sun, vedoucí funkcionáři ÚV KSP.

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp