Skip to content

Plakáty odrážející cítění veřejnosti

Pchjongjang, 26. září čučche 106 (2017) (KCNA) – V různých částech Pchjongjangu, hlavního města KLDR, jsou umístěny plakáty s tématy jako „Odpověď KLDR!“ a „Celá pevnina USA je v našem dostřelu!“
Plakáty odrážejí postoj veřejnosti KLDR smazat celou zemi USA, jeviště odporného běsnění, z mapy.
Plakáty ukazují, že rakety KLDR střemhlavě letí vstříc USA a přeměňují celou jejich zemi v moře ohně a rozmetávají Bílý dům na kusy.
Všechny plakáty s obrazy silných strategických zbraní čučche odrážejí rozhodné odhodlání a vůli armády a lidu KLDR vyhladit yankees, kteří jsou zoufale posedlí potlačováním svrchovanosti KLDR a jejích práv na existenci a rozvoj.

Kim Čchol, učitel Kim Ir Senovy univerzity, v rozhovoru s KCNA v ulici Rjomjong uvedl, že kdykoli vidí plakáty znázorňující letící mezikontinentální balistické rakety, plně nabité potlačovaným duchem odvety všech Korejců, a pevninu USA obrácenou v moře ohně, je nadšen vůlí úplně zničit nepřátele.

Kim Ok Rjon, obyvatel Centrálního okrsku, řekl: Má země je jednou ze světových vojenských mocností, která má vodíkovou bombu připravenou pro mezikontinentální balistickou raketu, „absolutní výzbroj“ na zemi. Je naprosto přirozené skoncovat ohněm s těmito krvežíznivými americkými zombiemi. Měli bychom zlikvidovat USA, říši zla, našimi jadernými zbraněmi spravedlnosti.

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp