Skip to content

Americký nepřítel KLDR zadržen na letišti v Pchjongjangu

tony-kim-3Pchjongjang, 3. května čučche 106 (2017) (KCNA) – Příslušná instituce KLDR zadržela amerického občana Kim Sang Doka na mezinárodním letišti v Pchjongjangu v 8:00 dne 22. dubna podle příslušného zákona KLDR. Pozván na univerzitu vědy a techniky v Pchjongjangu, aby jako profesor vyučoval účetnictví, byl zatčen za spáchání trestných činů nepřátelství zaměřených na zničení KLDR nejen v minulosti, ale také během jeho posledního pobytu před zatčením.
Kim je nyní zadržován příslušným orgánem činným v trestním řízení, který provádí podrobné vyšetřování jeho zločinů.

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

(fotografie z Fresh News Asia, http://en.freshnewsasia.com)

 

Komentář k zatčení Tonyho Kima alias Kim Sang Doka

 

4. května čučche 106 (2017) – Společnost pro studium politiky songun ve Spojeném království (ASSPUK), Anglická studijní skupina myšlenky čučche (JISGE), Svaz přátelství s Koreou Spojeného království (UK KFA) a Přípravný výbor Spojeného království pro shromáždění v roce 2017  k oslavě velkých osob zrozených z hory Pektu vydaly krátké společné prohlášení o zatčení amerického špiona a kontrarevolucionáře Kim Sang Doka:

Nedávno KLDR zadržela amerického špiona a protikorejského kontrarevolucionáře Kim Sang Doka (známého také jako Tony Kim), který se dopustil nepřátelských činů v KLDR s cílem svrhnout socialistický systém KLDR. Jedná se o oprávněnou akci KLDR na ochranu socialistického systému, který zaručuje jejímu lidu šťastný život. Je to v podstatě uplatnění diktatury proletariátu proti třídním nepřátelům a agentům imperialismu.
Po celou dobu američtí a jiní imperialisté nejen vyhrožují KLDR jaderným vyhlazením a zasahují ji jednou sankcí za druhou, ale snaží se podrýt socialistický systém KLDR prostřednictvím ideologické a kulturní infiltrace, vytváření organizací trojských koní a posílání agentů a špionů do KLDR. KLDR však není starým Sovětským svazem nebo východní Evropou, ale podniká rozhodná opatření, aby tato spiknutí rozbila.

ASSPUK
JISGE
UK KFA
Přípravný výbor Spojeného království pro shromáždění v roce 2017  k oslavě velkých osob zrozených z hory Pektu

 

 

Společnost pro studium politiky songun, Spojené království, http://www.uk-songun.com/index.php, e-mail juche007@yahoo.co.uk