Skip to content

Kim Čong Un navštívil Muzeum korejské revoluce

Pchjongjang, 28. března čučche 106 (2017) (KCNA) – Kim Čong Un, předseda Korejské strany práce (KSP), předseda Komise pro státní záležitosti KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, poskytl polní pokyny zrekonstruovanému Muzeu korejské revoluce.

Prošel různá místa muzea, seznamuje se podrobně s jeho přestavbou.

mm00253579

 

Dívaje se na fotografie neskonale velkých osobností hory Pektu a historická data a relikvie zobrazené v místnostech, řekl, že akademický systém byl dobře ustaven, aby živě a vizuálně ukazoval revoluční minulost prezidenta Kim Ir Sena (Kim Il Sunga) a vůdce Kim Čong Ila v souladu s jejím obsahem a obdobími. Byl spokojen se vším, včetně formy zobrazení a efektem osvětlení.

Řka, že úspěšná přestavba Muzea korejské revoluce označuje velkou historickou událost, dodal, že muzeum, zabývající se celou dobou korejské revoluce, je revolučním muzeem Kim Ir Sena a Kim Čong Ila podle jména i skutečnosti.

 

mm00253578

 

Návštěva Muzea korejské revoluce pomáhá dobře se seznámit s průběhem korejské revoluce v jejím vývoji a zřetelně ukazuje cestu před námi, poznamenal, přičemž zdůraznil, že Muzeum korejské revoluce, ideologický a duševní pilíř a maják naší armády a lidu, slouží jako největší poklad a učebnice revoluce.

Řka, že je neotřesitelnou vůlí naší strany ohlásit zlatý věk vzdělání v revolučních tradicích, zdůraznil, že zintenzivnit vzdělávání v revolučních tradicích je v současné době rozhodující otázkou pro vítězství revoluce.

Muzeum korejské revoluce má velmi důležitou roli, uvedl, dávaje pokyny, které poslouží jako vodítko pro řízení a provoz muzea.

 

mm00253577

 

Osobně se setkal s protijaponskou revoluční bojovnicí Hwang Sun Hui, ředitelkou muzea, prokázal péči o její zdraví a vedl s ní srdečný rozhovor.

Poté se fotografoval s funkcionáři a lektory Muzea korejské revoluce, vyjadřuje přesvědčení, že úctyhodně vykonají své čestné poslání a povinnost před dobou a revolucí.

Doprovázeli ho Čche Rjong He, člen prezídia politického byra Ústředního výboru KSP, místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a místopředseda ÚV KSP, Kim Ki Nam, člen politického byra ÚV KSP, člen Komise pro státní záležitosti KLDR a místopředseda ÚV KSP, Kim Čong Im, ředitel Ústavu dějin strany ÚV KSP, Čo Jong Won, náměstek ředitele oddělení ÚV KSP, Ju Sung Hwa, náměstek ředitele Ústavu dějin strany ÚV KSP a Ma Won Čchun, ředitel Projektového odboru Komise pro státní záležitosti.

 

mm00253571
mm00253572
mm00253573
mm00253574
mm00253575
mm00253576

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp