Skip to content

Všechen lid KLDR povstal k nápravě povodňových škod

znak_vlajka_01Pchjongjang, 14. září čučche 105 (2016) (Uriminzokkiri) – Všechen lid KLDR povstal k boji za obnovu postižených oblastí v severní části Severního Hamgjongu, zasažených nedávno prudkými přívalovými dešti.
Korejská strana práce vydala naléhavou výzvu „Dosáhněme zázračného vítězství v přeměně neštěstí v příznivé podmínky na frontě zotavení z povodňových škod v severní části Severního Hamgjongu s obrovskou silou cílevědomé jednoty!“
Povzbuzen touto výzvou, lid v oblastech postižených povodněmi a všech ostatních částech země povstal v náporu k nápravě povodňových škod.
Uprostřed národního mobilizačního náporu zahájeného k soustředění pracovních sil a materiálu země a technického potenciálu na nápravu povodňových škod, mnoho stavebních jednotek se rychle pohybuje do postižených oblastí z hlavních ekonomických front, kde vedly 200denní kampaň.
Patří mezi ně vojenští budovatelé a členové úderné brigády, kteří byli zapojeni do výstavby ulice Rjomjong, základny chovu zvířat na náhorní plošině Sepho, železnice Hjesan – Samčijon a vodního projektu v Jižní Hwanghe.
Mezitím se funkcionáři a zaměstnanci vlády, ministerstev a státních institucí a průmyslových podniků a družstevních organizací po celé zemi horlivě dobrovolně účastní náporu na obnovu povodňových škod.
Odvětví železniční dopravy se nyní snaží zajistit rychlou přepravu stavebního materiálu a zařízení, jakož i skupin budovatelů do povodněmi postižených oblastí.

http://www.uriminzokkiri.com/

Snímek z časopisu  Democratic People´s Republic of KOREA 9 / čučche 105 (2016), http://naenara.com.kp/en/periodic/korea/detail.php?kind=korea&&name=2016/09/09.pdf