Skip to content

Rozhodnutí o zahájení 7. sjezdu KSP

ksp_znakPchjongjang, 29. dubna čučche 105 (2016) (Uriminzokkiri) – Politické byro Ústředního výboru Korejské strany práce (KSP) dne 26. dubna zveřejnilo následující rozhodnutí o zahájení sedmého sjezdu KSP:
Provinční konference Korejské strany práce se úspěšně konaly v emocemi nabité době, kdy síla velkého pektusanského národa pod vedením prvního tajemníka KSP Kim Čong Una je projevována na nejvyšší úrovni a všichni vojáci a lid země stupňují 70denní kampaň věrnosti v konečné fázi.
Konference hrdě zhodnotily vítězný kurs, který provinční výbory KSP urazily pod moudrým vedením prezidenta Kim Ir Sena (Kim Il Sunga) a vůdce Kim Čong Ila po jejím šestém sjezdu a zvolily nové vedoucí orgány provinčních výborů strany.
Konference zvolily za delegáta sedmého sjezdu KSP váženého soudruha Kim Čong Una, který posílil KSP ve velkou kimirsensko-kimčongilskou stranu a všestranně posílil její vůdčí schopnosti, plně dávaje najevo důstojnost a sílu čučche Koreje.
Zvolily a nominovaly za delegáty a pozorovatele sedmého sjezdu KSP funkcionáře a ostatní členy strany, kteří plně projevili svou intenzivní věrnost a vlasteneckou oddanost rozvoji strany a budování prosperujícího národa, a neobyčejně demonstrovaly neotřesitelnou víru a železnou vůli všech členů strany a lidu dovršit revoluční proces čučche, započatý na hoře Pektu, následujíce Kim Čong Una pod vlajícími prapory nesoucími nesmrtelné obrazy usměvavých velkých vůdců.
Politického byro Ústředního výboru KSP rozhodlo zahájit sedmý sjezd KSP v Pchjongjangu 6. května 2016.

http://uriminzokkiri.com