Skip to content

Lid KLDR naléhá na útok na provokatéry

kla_01Pchjongjang, 26. března čučche 105 (2016) (KCNA) – Všichni občané KLDR jsou velmi potěšeni zprávou, že velké kombinované jednotky Korejské lidové armády na frontě představily intenzivní bojový výcvik dalekonosných děl k vyhození do povětří Čchongwade (sídlo loutkové prezidentky jižní Koreje, pozn. překl.) a reakční vládnoucí mašinérie v Soulu v jižní Koreji.
Kim Kjong Il, pracovník Kim Čong Theova komplexu elektrických lokomotiv, řekl KCNA: Je nejvyšší čas, aby byla uštědřena sprcha střelby jihokorejské skupině zrádců, která se odvážila zinscenovat „cvičení přesného úderu“, jehož cílem je zničit úřad nejvyššího vedení KLDR, na popud imperialistů USA.
Ri Kang San, pracovník komplexu pchjongjangské tepelné elektrárny, uvedl: Jejich provokace překročily meze tolerance. Taková odporná provokace by nikdy neměla být odpuštěna. Mé rozhodnutí je vstoupit do KLA a připravit se k útoku k vyhlazení provokatérů do posledního muže.
Čo Sok Chol, vedoucí oddělení Vědecko-technického institutu informačních technologií Státní akademie věd, zdůraznil potřebu okamžitého jaderného útoku KLA na imperialisty USA a jejich následovníky.
Ri Jong Čin, úsekový vedoucí pracovní skupiny jednotného zemědělského družstva Senal v kraji Sinchon, Jižní Hwanghe, řekl: Nyní pro nás nastal čas provést nahromaděnou pomstu za nevinné děti a matky zmasakrované v kraji nepřáteli během poslední války. Mou silnou touhou je vrátit se k armádě a vzít do rukou zbraň, abych zničil všechny provokatéry.
Pak Jong Bom, vedoucí pracovního kolektivu komplexu strojů pro těžbu uhlí Ranam, poznamenal, že psal svému synovi, sloužícímu v armádě, aby bez milosti zasypal provokatéry ohněm pomsty.

 

Korejská ústřední tisková agentura  – KCNA, http://www.kcna.kp