Skip to content

Vojenská přehlídka k 75. výročí založení Korejské lidové armády


 
Pchjongjang 9. února čučche 112 (2023) (KCNA) – Na Kim Ir Senově náměstí v hlavním městě Pchjongjangu se 8. února konala velká vojenská přehlídka na oslavu 75. výročí založení Korejské lidové armády, revolučních ozbrojených sil Korejské strany práce.

Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un se dostavil na náměstí spolu se svou milovanou dcerou a manželkou Ri Sol Džu.

Vojenská přehlídka u příležitosti 75. výročí založení Korejské lidové armády, která proslavila dlouhou a posvátnou historii našich revolučních ozbrojených sil, bude navždy zářit v letopisech jako velká politická událost, která demonstrovala celému světu nekonečně světlé vyhlídky revoluční věci čučche a bojového ducha mocné revoluční armády, připravené bojovat s nepřítelem podle hesla „jeden proti stu“, která pod vedením vrchního velitele velkého soudruha Kim Čong Una kráčí vpřed s rudým praporem Korejské strany práce jako první bojovou zástavou.
 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp