Skip to content

Vážený súdruh KIM ČONG UN zaistil zásobenie obyvateľov hlavného mesta rybami

Pchjongjang 21. decembra čučche  110 (2021) (KCNA) – Vážený generálny tajomník súdruh Kim Čong Un sa postaral o to, aby boli občania Pchjongjangu zásobovaní rybou.

Táto láskavá starostlivosť o občanov Pchjongjangu predstavuje jeho oddanú službu pre blaho ľudí. Postaral sa o to, aby ľudia stále cítili láskyplnú starostlivosť veľkého generála súdruha Kim Čong Ila, ktorý v posledných dňoch svojho skvelého života blahosklonne dodával ryby občanom Pchjongjangu.

Tisíce ton rýb, ktoré pripravili funkcionári a rybári v rybárskom sektore ľudovej armády, dorazili do Pchjongjangu vlakmi a nákladnými autami. Predstavitelia straníckych a vládnych orgánov v meste Pchjongjang vítali dodávky rýb na parkoviskách a železničných staniciach.

Pri pohľade na prepravcov rýb pracujúci ľud, mládež a študenti z Pchjongjangu cítili, že vážený súdruh generálny tajomník zabezpečuje stálu kontinuitu láskavej starostlivosti veľkého generála.

Prevádzky verejného stravovania v meste boli preplnené občanmi potešenými z prijímania rýb spojených s láskavou starostlivosťou Strany.

Kórejská ústredná tlačová agentúra (KCNA) – www.kcna.kp