Skip to content

Soudruh Kim Če Rjong se na místě seznámil se stavem výstavby různých částí Pchjongjangu

Pchjongjang, 30. června čučche 109 (2020) (KCNA) – Člen politbyra Ústředního výboru Korejské strany práce, člen Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a předseda vlády soudruh Kim Če Rjong se na místě seznámil se stavem výstavby různých částí města Pchjongjangu.

Při prohlídce staveniště v oblasti Tongsan-dong v obvodě Rangnang zdůraznil nutnost zajistit kvalitu výstavby a její rychlost na nejvyšší úrovni zvýšením odpovědnosti jednotek pověřených výstavbou a vedoucích funkcionářů a přijetím opatření pro dodávku materiálů.

 

Rovněž vyzval funkcionáře, aby věnovali hlubokou pozornost životům obyvatel nových bytových domů a včas vyřešili jejich problémy, aby nepocítili sebemenší nepohodlí.

Seznámil se s výstavbou nové budovy základní školy Rjongmun v obvodě Rjongsong a přijal opatření k řešení problémů, které se vyskytly při dokončení projektu do stanoveného data.

Předtím soudruh Kim Če Rjong provedl terénní průzkum železáren Posan a Pchjongjangského závodu stavebních strojů.

Terénní porady diskutovaly o praktických otázkách, které vyvstaly při rozhodném zvyšování úrovně uvádění výrobních procesů na vědeckou základnu a při plných dodávkách strojů a zařízení nezbytných pro výstavbu bytových domů ve městě Pchjongjangu.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp