Skip to content

Shromáždění odhodlání organizací pracujících

Pchjongjang, 24. ledna čučche 109 (2020) (KCNA) – 24. ledna se v Pchjongjangu a ve všech provinciích konala společná shromáždění funkcionářů a členů organizací pracujících za důsledné plnění úkolů stanovených na 5. plenárním zasedání 7. Ústředního výboru Korejské strany práce.

Na shromážděních byly předneseny projevy odhodlání. Řečníci uvedli, že zpráva váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una na 5. plenárním zasedání 7. Ústředního výboru KSP odráží neochvějnou víru strany hrdě otevřít cestu k vítězství revoluční věci čučche vlastním úsilím a po svém, tváří v tvář bouřím, a dříve uskutečnit dalekosáhlé touhy a ideál mocného socialistického státu.

 

Vyzvali funkcionáře a členy organizací pracujícího lidu, aby se stali odvážnými vlajkonoši a strážci, kteří v předvoji překonávají obtížné zkoušky a těžkosti a vytvářejí nové zázraky a výkony v dnešní ofenzivě za účelem čelního průlomu.

Po shromážděních proběhla pestrá propaganda a agitace, včetně dechové hudby studentů a přehlídkových sborů.

  

24. ledna se na náměstí před bronzovou sochou velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena v Čchongsan-ri konalo shromáždění odhodlání zemědělských pracovníků a členů Svazu zemědělských pracovníků Koreje za důsledné plnění úkolů stanovených na 5. plenárním zasedání 7. ÚV KSP. Zúčastnil se ho místopředseda Ústředního výboru KSP soudruh Čche Hwi, pracovníci v příslušném oboru, funkcionáři svazu, zemědělští pracovníci a členové svazu v okrese Kangso.

Řečníci na shromáždění poznamenali, že zpráva váženého soudruha nejvyššího vůdce na 5. plenárním zasedání 7. ÚV KSP je skvělým programem, který nám umožní plně chránit svrchovanost a nejvyšší zájmy země a otevřít cestu k vítězství revoluční věci čučche čelním průlomem bezpříkladně závažných obtíží pod vysoko vztyčeným praporem rozšiřování bohatství a moci a dosáhnout rozkvětu prostřednictvím soběstačnosti.

Srdečně vyzvali zemědělské pracovníky a členy svazu z celé země, aby v tomto roce 75. výročí založení strany přinesli bohatou sklizeň a bezchybně dosáhli cíle produkce obilí, stanoveného stranou.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp