Skip to content

Přísaha účastníků pochodu v Samdžijonu

Samdžijon, 23. prosince čučche 108 (2019) (KCNA) – 23. prosince se na náměstí před bronzovou sochou velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila ve městě Samdžijon v provincii Rjanggang konalo shromáždění k přijetí dopisu účastníků pochodu mládeže z celé země na místa revoluční a bojové slávy v oblasti hory Pektu (Pektusan) váženému nejvyššímu vůdci maršálu Kim Čong Unovi.

Na setkání byl přečten dopis maršálu Kim Čong Unovi.

 

V dopise se uvádí, že všichni účastníci během probíhající studijní cesty v rozlehlé oblasti hory Pektu prostřednictvím praktické zkušenosti, nikoli vzpomínkou na historická fakta, udržovali hluboko ve svých srdcích ducha nezištné obrany vůdce, revolučního ducha soběstačnosti a statečného boje proti obtížím a neskonalého bojového ducha revolučních předchůdců.

Historické památky zachované v hustých lesích hory Pektu a stromy s hesly odrážejícími revolučního ducha protijaponských předchůdců podporují vášeň mládeže pro revoluci, když si během studijní cesty na každém kroku připomíná zásluhy neskonalých velikánů spojené s oblastí hory Pektu.

Účastníci v dopise vyjádřili odhodlání považovat revoluční tradice a revolučního ducha Pektu za svou věčnou životní cestu a prokázat čest záloh Korejské strany práce, pokrokové skupiny pro provádění politiky strany v pokračující generální ofenzívě k uskutečnění tužeb neskonalých velikánů vybudovat mocnou zemi.

V dopise se slavnostně zavázali, že budou pevně pokračovat v pochodu, zahájeném na hoře Pektu, pod vedením váženého maršála, a tak vybudují silnou a vzkvétající socialistickou mocnost v revolučním duchu Pektu.

  

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp