Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN je vynikající vůdce, vedoucí nezdolnou revoluční ofenzívu

Pchjongjang, 9. listopadu čučche 108 (2019) (KCNA) – Deník Rodong sinmun (Noviny práce) 9. listopadu v úvodníku zdůrazňuje, že revoluční myšlenky váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una jsou neotřesitelnými ofenzívními myšlenkami a způsob jeho vedení je nezdolnou ofenzívní konfrontační bitvou.

Soudruh Kim Čong Un je strážcem spravedlnosti a spolehlivě brání důstojnost a bezpečnost země a lidu ofenzívním bojem. Rozhodující ofenzíva bez sebemenších ústupků v boji za ochranu důstojnosti státu, k obraně osudu lidu, je součástí vedení váženého maršála.

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce pomocí partyzánské útočné metody „Střelba na východě – útok na západ“ navštěvuje důležité vojenské jednotky socialistické výstavby jednu po druhé a rozdmýchává mocný plamen vytváření nových legend hrdinství.

V ofenzívním způsobu vedení váženého maršála je ztělesněn postoj, že bychom měli vykonat vše pro zajištění štěstí potomků, přesvědčení, že bychom měli provést vše, co může naše generace udělat, a vůle, abychom udělali maximum pro uspíšení budoucnosti.

 

 

Neporazitelný útočný duch váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una je založen na neotřesitelném přesvědčení ve správnost věci čučche, zahájené a vedené velkými vůdci, a v nevyhnutelnosti jejího vítězství.

Neotřesitelný útočný duch váženého soudruha nejvyššího vůdce pochází také z absolutní důvěry v náš lid.

Korejský socialismus bude vždy vítězný díky podpoře a důvěře lidu, který pevně věří váženému maršálovi a následuje pouze jeho při jakýchkoli otřesech, zdůrazňuje stať.

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp