Skip to content

Hromadná výroba nového typu traktorů

 

V loňském roce Kumsongský traktorový závod, který se nachází v okrese Kangso v provincii Jižní Pchjongan, uvedl vertikální frézky a válcové brusky na CNC bázi a renovoval různé výrobní linky, jako nátěr a zlacení, a tak otevřel jasný výhled na zvýšení výroby.

Byla podniknuta inovativní opatření ke zvýšení přesnosti zpracování různých strojních příslušenství a dílů a byla provedena kampaň za účelem zlepšení technických znalostí a dovedností provozovatelů strojů. V důsledku toho byla zvýšena efektivita výrobků.

S hrdostí, že na konci října loňského roku splnili svůj roční plán, dělníci a technici továrny se rozhodli vytvořit nové rekordy a kritéria od prvního dne nového roku.

Slévací, ocelářské a kovářské dílny, které jsou zodpovědné za dodávky a zpracování materiálů, vedou kampaně předstihování ostatních a učení se od ostatních a výměny zkušeností s nimi.

Dílna pro zpracování plechů, dílna převodovek, zpracovatelské dílny č. 1 a 2, které se zabývají strojním vybavením a obráběním dílů, a montážní dílny č. 1 a 2 jsou aktivní při zavádění nových technicky inovativních nápadů do výroby traktorů.

Závod usiluje o to, aby se změnil v továrnu šetřící pracovními silami zavedením automatizace, pásové výroby a robotů do všech výrobních linek.

 


 

Časopis „Korea“ („Čoson“) č. 757, 2 / čučche 108 (2019)

http://www.korean-books.com.kp/en/search/?page=periodic-pictorial