Skip to content

Komentář KCNA odsuzuje konfrontační vyděračství jihokorejských úřadů

Pchjongjang, 10. října čučche 106 (2017) (KCNA) – Jihokorejské loutkové síly propadly šílenství v boji v kampani proti KLDR ohledně otázky „lidských práv“.
V těchto dnech jihokorejské loutkové Ministerstvo sjednocení připravilo „výkonný program pro rok 2017“ podle „hlavního plánu podpory lidských práv na severu“, který odráží sedm „klíčových úkolů“, aby „prakticky podporoval lidská práva na severu zlepšováním práv severních Korejců na svobodu a sociálních práv“.
Takové zběsilé manévry jihokorejských loutkových sil jsou vážnou výzvou pro důstojnou KLDR a neomluvitelným činem konfrontace.
Nyní pozvedli „lidskoprávní“ kampaň proti severu, neuspokojeni tím, že se připojili ke snahám USA o roznícení jaderné války a uvalení sankcí na sever, jako chlupatý pes.
„Lidskoprávní“ vydírání, představené americkými a jihokorejskými silami, a „jaderná hrozba severu“, jsou dvěma osami k potlačení KLDR.
Konečným cílem jejich „lidskoprávního“ vydírání proti KLDR je „svrhnout systém na severu“ a „dosáhnout sjednocení v rámci liberální demokracie“. „Hlavní plán pro prosazování lidských práv na severu“ je dalším plánem pro konfrontaci sociálních systémů zahaleným do „lidských práv“.
Chování současných jihokorejských úřadů a loutkového Ministerstva sjednocení je jen nepatrně vzdálené od proradných zločinů skupiny I Mjong Baka (angl. transkripce Lee Myung Bak, jihokorejský loutkový prezident 2008 – 2013, pozn. překl.) a Pak Kun Hje (angl. Park Geun Hye, jihokorejská loutková prezidentka 2013 – 2017, pozn. překl.), kteří vedli šílenství konfrontace s krajany.
Bylo by dobré, aby si uvědomili své vlastní záležitosti, před poškozováním krajanů na severu.
Ačkoli se loutkový režim v jižní Koreji změnil, zůstává nechvalně známa jako tundra lidských práv.
Jihokorejské úřady vyslaly tisíce policistů, kteří brutálně potlačili spravedlivý boj civilistů proti rozmístění THAAD (raketového systému USA, pozn. překl.), vydaly obrovské prostředky pro jadernou válku USA, a vysoká vrstva jihokorejského vojenství řídí vojáky tvrdě jako otroky. V jižní Koreji byly takové případy porušování lidských práv zveřejněny jeden po druhém, což vyděsilo svět.
Současné jihokorejské úřady zejména chrání hrůzné nelidské zločiny skupiny Pak Kun Hje, která masově unesla občanky KLDR a zkonstruovala opovrženíhodná spiknutí, aby je zadržela v jižní Koreji.
Ti, kdo provádějí zoufalou snahu o poškození důstojnosti a sociálního systému KLDR, budou prvním cílem její armády a lidu.
Jihokorejské loutkové síly by se měly raději vzdát takového snu, že porazí sociální systém KLDR.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp