Skip to content

Jihokorejský ministr zahraničí je idiot

jizni_koreaPchjongjang, 25. února čučche 106 (2017) (KCNA) – Jihokorejský ministr zahraničí Jun Pjong Se (Yun Pyong Se) vyzval k uložení „tvrdších sankcí“ a „nátlaku“ na KLDR během svých výletů do různých zemí, včetně Německa, kde se konalo zasedání skupiny 20 ministrů zahraničních věcí a Mnichovské bezpečnostní shromáždění. Chrlil nesmysly (odpad), bez ohledu na to, s kým se setkával, že jaderná otázka severu je jako časovaná bomba, atomové zbraně na severu dosáhnou kritické fáze skutečného rozmístění během jednoho nebo dvou let a nyní je poslední příležitost to zastavit.
S ohledem na to mluvčí Ústředního výboru Demokratické fronty pro znovusjednocení Koreje vydal prohlášení, v němž uvedl:
Co pronesl Jun ohledně jaderného odstrašení KLDR, není nic víc než nesmysly idiota, neznalého, jak je zajištěn mír na Korejském poloostrově a toho, jak se vyvíjí situace ve světě.
Proameričtí psychopati žijící v lichocení cizozemcům, včetně USA, naprosto lhostejní k národním zájmům, přinášejí jen ostudu národu a způsobují potíže.
Zrádci jako Jun mají plné ruce práce požadováním vnějších sil, aby spolupracovaly při stupňující se konfrontaci s krajany na severu ve snaze prodloužit své zbývající dny, ačkoli je jim souzeno být hozeni přes palubu spolu s Pak Kun Hje. Ale setkají se za to s nejhořčejší hanbu a ponížením a ubohým zničením.
Zoufalé manévry nepřátelských sil „k zadušení KLDR“ ji jen povzbudí, aby se rychle zotavila jako nejsilnější mocnost sebedůvěry a seberozvoje.
Směšné výzvy loutkového režimu ke spolupráci v oblasti tahů k zadušení KLDR jsou předurčeny zbankrotovat, proklety světovou veřejností.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp