Skip to content

Blahopřání k narozeninám maršálu Kim Čong Unovi

mm00249171Vážený soudruh  KIM ČONG UN

Předseda Korejské strany práce

Předseda Výboru státních věcí

Vrchní velitel Korejské lidové armády

Pchjongjang

Vážený soudruhu KIM ČONG UNE!

S radostí a velmi srdečně Vám, vážený nejvyšší vůdce KLDR, chci popřát u příležitosti Vašich narozenin, které oslavíte 8. ledna tohoto roku. Jsem velice rád, že pod Vaším vedením se v minulém roce uskutečnila velice mimořádná událost v dějinách země i světa, která na sebe upoutala pozornost celého světa včetně toho imperialistického, jakou bylo pro Váš lid, KSP i Vaše příznivce ve světě a obdivovatele Vašich jasných a nekompromisních rozhodnutí při řízení tak pracovitých lidí, nádherných proměn, někdy „ze dne na den“, konání sedmého sjezdu KSP. Ano, sjezdu, který právě pod Vaším vedením zhodnotil revoluční cestu čučche, která byla uplatňována již Vašimi nejbližšími, to je KIM IL SUNGEM a KIM ČONG ILEM.

Díky Vám a Vašemu promyšlenému systému řízení byl na uvedeném sjezdu přijat velkolepý či lépe řečeno grandiózní pětiletý plán dalšího rozvoje překrásné a přitom také imperialismem velice sužované země. Nastolil jste cestu nebojácného maršála, který ví, jak dosáhnout uvedených cílů v oblasti bezpečnosti země, rozvíjení armády, zemědělství, zdravotnictví, chemie vědy a techniky, kosmickém a jaderném programu, těžbě uhlí, elektrické energii, metalurgii, stavebnictví a další zabezpečení lidu spotřebním zbožím a záležitosti, které zajistí lidem bezpečnost a zlepšení životní úrovně lidu.

Vážený soudruhu, přeji Vám u příležitosti Vašich narozenin, abyste měl dostatek síly, a hlavně zdraví úspěšně realizovat velice impozantní cíle sedmého sjezdu KSP. Ať žije slavná KLDR a její vůdce maršál KIM JONG UN. Ať je i nadále železnou pěstí všem příštím agresorům.

To Vám, vážený nejvyšší vůdce KLDR, z celého srdce přeji já osobně i jménem společnosti Česko-korejského přátelství Pektusan.

 

Místopředseda

RSDr. Jozef Servista

Praha 6. 1. 2017