Skip to content

Vzdělávání na místech revolučních bojů a historické revoluční slávy

Pchjongjang 27. února čučche 111 (2022) (KCNA) – Ve stranických organizacích všech úrovní a organizacích pracujících se uskutečňuje výchovná práce návštěvami míst revoluční bojové slávy a míst historické revoluční slávy, aby funkcionáři, pracující a studentstvo poznali revoluční dějiny reálnou osobní zkušeností, věčným dechem revoluce, nejen z řádek vzpomínek.

 

 

Funkcionáři provinčního lidového výboru Jižního Hamgjongu a pracující obvodu Hungnam města Hamhung si udělali výlet na místo revoluční bojové slávy Madžon.

Straničtí a státní funkcionáři a studenti z okresů Pakčchon a Unsan v provincii Severní Pchjongan navštívili místo revoluční bojové slávy Pongrinsan a místo revoluční bojové slávy ve vesnici Jongung-ri.

Funkcionáři, pracující lid a studenti provincie Čagang navštívili horu Čangdžasan, kde jsou otištěny stopy historických revolučních úspěchů velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila.

Mládež z různých částí země podnikla kampaň důsledného vyzbrojení nezdolným revolučním duchem, který vládl mezi bojovníky proti japonským imperialistům, duchem soběstačnosti a statečného boje proti obtížím.

Proud následovníků, kteří navštěvují místa revoluční bojové slávy a místa historické revoluční slávy v provincii Jižní Pchjongan, nebere konce.

Studenti maturitních tříd vyšších středních škol v provincii Rjanggang navštívili místa revoluční bojové slávy a místa historické revoluční slávy a revoluční muzea. Jsou naplněni společnou touhou stát se spolehlivými pokračovateli revoluce, přebírajíce v plné čistotě ušlechtilého ducha svých protijaponských revolučních předchůdců.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp