Skip to content

Shromáždění odhodlání v průmyslových podnicích

Pchjongjang, 15. ledna čučche 109 (2020) (KCNA) – V jednotkách hlavních průmyslových odvětví národního hospodářství se konala shromáždění odhodlání k důslednému provedení programových úkolů předložených 5. plenárním zasedáním 7. Ústředního výboru Korejské strany práce.

Na setkáních byly předneseny projevy odhodlání. Řečníci vyzvali k naplnění záměru strany, která navrhla ekonomickou frontu jako hlavní frontu v současné bitvě o frontální průlom, k oslabení sankcí a tlaku nepřátelských sil dosažením prosperity pomocí soběstačnosti a k dosažení obrovského skoku vpřed v revolučním postupu.

 

Vyzvali všechny funkcionáře a pracující lid k důslednému uplatnění myšlenky naší strany o čelním průlomu, a tím oslavení 75. výročí slavné Korejské strany práce jasnými úspěchy hospodářské výstavby a hrdými výsledky práce.

Řečníci uvedli, že pod vedením váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una překonají všechny překážky a obtíže s neporazitelným revolučním přesvědčením, horlivou láskou k vlasti a neotřesitelným bojovým duchem, a tak dosáhnou dalších vítězství při dosahování rozkvětu soběstačností v boji za čelní průlom v tomto významném roce.

Na shromážděních byla přijata usnesení.

 


 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp