Skip to content

Představení k 73 letům svazu mládeže

Pchjongjang, 17. ledna čučche 108 (2019) (KCNA) – Ústřední umělecká agitační brigáda mládeže pořádala ve středu 16. ledna koncert v Sále mládeže k 73. výročí založení Kimirsensko-kimčongilského svazu mládeže.

Mezi posluchači byl místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce soudruh Čche Hwi a představitelé svazu mládeže.

 

Představení začalo písněmi „Běh vstříc budoucnosti“ a „Pochod soběstačnosti“. Představitelé opěvovali velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena a velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila, kteří vedli korejské hnutí mládeže cestou vítězství a slávy.

Na jevišti zazněl mužský sbor „Budeme následovat maršála až do konce“, odrážející víru mladého předvoje, který bude sdílet myšlenku a osud s váženým nejvyšším vůdcem soudruhem Kim Čong Unem.

Na scénu bylo uvedeno také smíšené trio a sbor „Naše státní vlajka“, mužské kvarteto „Po jediné cestě socialismu“, lehká hudba „Slavná vlast a mládí“, píseň s doprovodem kytar a foukacích harmonik „Mládí drahocenné jako zlato“, tanec „Nezávislí bojovníci z uhelné pánve“ a další.

 


 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp