Skip to content

Stranická a státní vyznamenání účastníkům 3. setkání aktivistů rybolovu KLA

MM00238291

 

Slavnostní udělování stranických a státních vyznamenání účastníkům 3. setkání aktivistů rybolovu Korejské lidové armády (KLA) se konalo v konferenčním sále Ústředního výboru Korejské strany práce v Pchjongjangu 28. prosince 2015.

Přítomen byl Kim Čong Un, první tajemník Korejské strany práce (KSP), první předseda Komise národní obrany KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, který přednesl slavnostní projev. Zúčastnili se velící důstojníci KLA.

Příkladní funkcionáři rybolovu a rybáři KLA zhodnotili svou roční práci a přijali nové úkoly, což výmluvně ukazuje, že kampaň rybolovu je otázkou přímo související s bojovými přípravami lidové armády a zlepšením životní úrovně lidu.

Pozoruhodné úspěchy dosažené ve východním a západním moři Koreje posílily vlastenecké nadšení, řekl Kim Čong Un. Strana a země budou vždy pamatovat na funkcionáře rybolovu a rybáře KLA, tvůrce dějin zátahů na velké ryby, kteří oddaně realizují rybářskou politiku strany tím, že pracují srdcem a duší poté, co přijali svou práci jako neměnnou pravdu a víru, řekl. Ocenil příležitost setkat se se soudruhy a povzbudit je, potřásl rukou novým inovátorům a udělil řády a medaile.

Vyzval funkcionáře rybolovu a rybáře KLA k dosažení cílů stanovených ústředním výborem strany a ke spolehlivé realizaci přání velkých vůdců, kteří pracovali srdcem a duší k poskytnutí velkého množství ryb vojákům a lidu. Stanovil cíle, které mají být dosaženy rybolovem v rámci KLA v příštím roce a specifikoval úkoly a způsoby jejich dosažení.

Východní a západní moře Koreje jsou jako velké bitevní pole bez palby na obranu naší strany, ideologie a sociálního systému, řekl a volal po rozhodném rozdrcení nepřátelských sil, snažících se izolovat a potlačit KLDR, sil, které nás nechtějí vidět dobře žít a prosperovat.

Vicemaršál KLA Hwang Pjong So, ředitel Generálního politického byra KLA, přečetl dekret Prezidia Nejvyššího lidového shromáždění KLDR.

Maršál Kim Čong Un se po předání stranických a státních vyznamenání vyfotografoval s účastníky, s budovou ústředního výboru KSP v pozadí.

 

Podle Korejské ústřední tiskové agentury (KCNA), http://www.kcna.kp/kcna.user.special.getArticlePage.kcmsf