Skip to content

(VIDEO) KAPITALISTICKÉ MÉDIÁ MLČIA! – Brutálne zásahy voči protestujúcim na juhu Kórey – Jihokorejské fašistické vládnoucí síly potlačují lid střelbou

CTxnrxBUAAE9YIGPchjongjang 4. prosince 2015 (KCNA) – Lidé všech sociálních vrstev v Jižní Koreji nyní pořádají stále ostřejší akce za spravedlnost, pravdu, demokracii a právo na existenci proti opatřením konzervativních vládnoucích sil pro zavedení „státem sestavených“ učebnic dějepisu a proti jejich protilidové vládě.

Tím velmi rozrušené konzervativní vládnoucí síly vrhly desítky tisíc policistů do operací pro brutálně rázná opatření proti účastníkům akcí a zahájily smršť násilných zajištění, pronásledování a zatýkání vedoucích členů jihokorejské Odborové konfederace (KCTU), která stojí v čele mírových manifestací, a desítek organizací spadajících pod ni.

Loutkové soudní orgány požadují tresty vězení pro mnoho nevinných osobností a hromadně je obžalovaly na základě obvinění, že chválily sever (KĽDR). Úřady odhalují své zločinné pokusy o potlačení „protivládního“ lidového boje loutkovou tajnou službou jeho spojováním s KLDR.

Mluvčí Rady KLDR pro lidská práva v jižní Koreji ve čtvrtek (3. 12. 2015, pozn. překl.) v prohlášení řekl, že rozhodující je, že tato fašistická tyranie přijala tím více nevybíravou povahu, neboť jihokorejská prezidentka nařídila represivní kampaň, přirovnávajíc ty, kteří vzdorují protilidové vládě, k teroristům „Islámského státu“ a hrozíc, že je nebude přehlížet.

CTyW7icWcAEj-LfRepresivní kampaň v jižní Koreji je neomluvitelnou výzvou pro lidská práva a demokracii, protože je fašistickou akcí k prodloužení zrádné vlády konzervativních vládnoucích sil prostřednictvím nemilosrdných zákroků proti lidu, vzdorujícímu patolízalství a zradě, oživení „jusinské“ diktatury (název dle represivní ústavy z r. 1972, v korejštině znamenající „obnovu“ a odkazující na represivní tradice císařství, pozn. překl.) a protilidové vládě.

V jižní Koreji byly oživeny fašistické zákroky a hysterie, aby nemilosrdně porušovaly důstojnost a lidská práva, poznamenává prohlášení a pokračuje:

Jižní Korea se nyní proměnila v nejhorší tundru lidských práv a zemi nechvalně známou nejhorším porušováním lidských práv na světě. To je nevyhnutelný produkt protilidové, nedemokratické a neetické vlády konzervativních sil.

Ukážky brutálnych zásahov voči protestujúcim na juhu Kórey:

Je zcela přirozené, že se Jihokorejci obracejí k masovému boji na protest proti současným konzervativním silám, které dovedly jejich živobytí do nejhlubší bídy, urážejíce jejich práva.

Tyranie jihokorejských konzervativních sil proti lidu podnítí větší odpor rozzuřeného lidu a nikdy nebude schopna se vyhnout hořkému odsouzení a obžalobě všemi Korejci a mezinárodním společenstvím.

Galéria fašistických zásahov proti protestujúcim na juhu Kórey:

CTxsz5WUkAE_4901

CTyEVdQUkAEShbI

CTyJktqUwAEZLi_

CTyW7exW4AUc2LX

ad_187860911

ad_187861001-800x445

CTxBY-AU8AAZnCm

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

http://revolution-news.com/south-korean-police-repress-massive-anti-government-protest/