Skip to content

Zkušební jízda nového trolejbusu v přítomnosti Kim Čong Una

Pchjongjang, 4. února čučche 107 (2018) (KCNA) – Byla provedena zkušební jízda nového typu trolejbusu za přítomnosti váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una společně se soudružkou Ri Sol Ču.

Soudruh vážený nejvyšší vůdce se dostavil do trolejbusu pozdě v noci navzdory svému časovému zaneprázdnění a řekl, že bude spokojen, když osobně otestuje nový trolejbus, s nímž se seznámil během své nedávné návštěvy rekonstruovaného Pchjongjangského trolejbusového závodu.

 

Trolejbus je pohodlný a bezpečný, protože má dobré tlumiče, žádné vibrace a hluk, a jeho rychlost je také dobrá, poznamenal a ocenil dobrý technický stav vozu. Cítím se klidně, hrdě a skvěle, že byl vyroben naší dělnickou třídou, řekl a dodal, že je velmi rád a spokojen, když sleduje naše výsledky dosažené spoléháním na vlastní síly.

Zdůrazňuje potřebu nejen vytvořit novou věc, ale i technicky ji zlepšit a dále zdokonalit výrobní proces, uvedl, že zašle užitečné technologické materiály a že je zapotřebí zlepšit technické specifikace trolejbusu a masově jej vyrábět tak, aby normalizoval městskou hromadnou dopravu.

 

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce rozhodně vyzval sektor osobní dopravy v hlavním městě, aby usilovně zajišťoval občanům pohodlné dopravní spojení zvláště v chladných zimních dnech, vždy považujíce požadavky a uznání lidových mas za absolutní standard, a s revolučním postojem k lidovým masám a duchem oddané služby lidu.

Doprovázeli ho místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce soudruh O Su Jong a zástupce vedoucího oddělení ÚV KSP soudruh Čo Jong Won.

 
 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp