Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN se setkal s novátory práce u příležitosti 73. výročí vzniku republiky

Pchjongjang 9. září čučche 110 (2021) (KCNA) – Generální tajemník Korejské strany práce a předseda pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky vážený soudruh Kim Čong Un se 8. září v sídle Ústředního výboru strany setkal s novátory práce a vyznamenanými pracovníky, kteří se účastnili oslav 73. výročí vzniku republiky, a srdečně jim poblahopřál.
 

 
Po vzpomínkovém fotografování se v zahradě sekretariátu Ústředního výboru strany konala slavnostní recepce za přítomnosti váženého soudruha Kim Čong Una.

Soudruh generální tajemník k sobě pozval syny a dcery běžných pracujících, kteří se vyznamenali studiem a prací ve svazu dětí. Vysoce ocenil úsilí rodičů, kteří vychovávají své děti, aby se staly důstojnými pilíři země, a řekl, že členové svazu dětí, pozvaní do sekretariátu Ústředního výboru strany společně s novátory práce a zasloužilými pracovníky, jsou obdivuhodní.

Všichni účastníci byli naplněni horoucím odhodláním po celý život nezapomenout na srdečný rodičovský cit a velkou důvěru našeho maršála a proslavit svůj život jako skuteční vlastenci a zanícení věrní bojovníci, mocně ženoucí vpřed velkou éru Kim Čong Una, éru prvořadosti našeho státu, kdy je dosahováno neustálého pokroku a skoku vpřed.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp