Skip to content

Pamětní fotografie soudruha KIM ČONG UNA s účastníky 6. konference tajemníků buněk KSP

Pchjongjang 14. dubna čučche 110 (2021) (KCNA) – 13. dubna byl generální tajemník Korejské strany práce vážený soudruh Kim Čong Un na paměť vyfotografován s účastníky 6. konference tajemníků buněk Korejské strany práce.

Fotografování se zúčastnil člen prezídia politbyra Ústředního výboru KSP, tajemník pro organizační záležitosti ÚV strany soudruh Čo Jong Won, tajemníci ÚV strany soudruzi Čong Sang Hak a Ri Il Hwan, vedoucí oddělení  ÚV strany soudruzi Kim Če Rjong a O Il Džong a náčelník Generálního politbyra Korejské lidové armády soudruh Kwon Jong Džin.

Soudruh generální tajemník vyjádřil přesvědčení, že všichni tajemníci buněk, majíce hluboko na paměti myšlenky a úkoly stanovené na konferenci k posílení buněk strany a dosažení jednoty v nich, se stonásobně zvýšenou horlivostí dále posílí statisíce buněk strany v kolektiv, pevně sjednocený lidskou náklonností, zdravý a překypující energií, v oddíly předvoje provádění politiky strany, silně podporující současný generální pokrok. Poté se s nimi nechal na paměť vyfotografovat před místem konání konference.

Všichni účastníci vyjádřili svou bezmeznou vděčnost soudruhu generálnímu tajemníkovi, který povzbuzuje tajemníky buněk strany k plnění jejich slavného poslání a odpovědnosti jako jádra naší strany. Také složili pevnou přísahu, že oddaně provedou závěry 8. sjezdu strany a rozhodně přispějí k urychlení nového vítězství budování socialismu.

 

Seminář pro účastníky 6. konference tajemníků buněk KSP

  

Představení na počest 6. konference tajemníků buněk KSP

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp