Skip to content

Představení “Mládeži, podporuj naši stranu!”

Pchjongjang, 29. srpna čučche 109 (2020) (KCNA) – Představení na počest Dne mládeže „Mládeži, podporuj naši stranu!“ se konalo 28. srpna na náměstí před Domem kultury “25. dubna“ v Pchjongjangu.

Účinkující z Ústřední umělecké agitační brigády mládeže a uměleckých skupin z centra i regionů a učitelé, studenti a žáci v oblasti umělecké výchovy v Pchjongjangu na Den mládeže rozzářili noc pestrými vystoupeními.

 

Na zářivě ozdobeném pódiu byly představeny písně a tance „Sláva generálu Kim Čong Unovi!“ a „Hymna mládí“. Účinkující s nadšením opěvovali pýchu mládeže, která se připravuje stát se hrdiny mocné socialistické země v péči naší strany.

Na jevišti byla představena nádherná vystoupení ukazující nadšení a optimismus vlastenecké mládeže, včetně ženského sóla a ženského pangčchangu “Zlatá poduška”, “Náš drahý maršál” a “Vaše objetí je nejlepší”. Rytmická gymnastika a píseň „Mládež a odvaha“, lehké harmonikové kvarteto a řada mládežnických písní otevřely okouzlující, originální světelný efekt koncertního pódia.

Po představení proběhly radostné skupinové tance mládeže a studentů. Účastníci vášnivě tančili s důvěrou a jednomyslnou vůlí oplatit důvěru straně, která vždy hluboce důvěřuje mládeži a pozdvihuje ji do čela útoku.

  

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

Korea dnes – Čosonui onul, https://dprktoday.com