Skip to content

Nelogické a slabomyslné smýšlení jihokorejských spojenců USA se neliší od naivity tříletého dítěte

Pchjongjang, 3. března čučche 109 (2020) (KCNA) – První zástupkyně vedoucího oddělení Ústředního výboru Korejské strany práce Kim Jo Džong vydala 3. března následující tiskové prohlášení:

Jak se říká, popálené dítě se bojí ohně. Taková je reakce jihokorejského Čchongwade (Modrého domu, sídla jihokorejského prezidenta, pozn. překl.) na včerejší vojenská cvičení frontových dělostřelců Korejské lidové armády.

Cílem těchto cvičení nebylo nikomu vyhrožovat. Pro armádu, zodpovědnou za obranu země, jsou cvičení hlavním posláním a sebeobranným opatřením.

Z jižního Čchongwade však byly slyšet hlasy jako „hluboká lítost“ a „žádost o ukončení“, což nás opravdu udivuje. Je to součástí naprosto nesmyslného jednání, neustálého papouškování stereotypních slov ze strany Čchongwade a ministerstva obrany.

Otázka zní, zda s námi Čchongwade má co do činění, ať už provádíme cvičení nebo odpočíváme.

Pokud vím, také jižní strana má ráda společná vojenská cvičení a uchyluje se k nejrůznějším nechutným činům včetně nákupu nejnovějších typů vojenské techniky. Účelem tajného zavedení nejnovějších bitevníků není rozptylovat pesticidy, ale kdykoli nás zasáhnout. Celý svět ví, že společná vojenská cvičení naplánovaná na březen byla odložena kvůli nekontrolovanému rozšíření COVID-19 v jižní Koreji, a nikoli rozhodnutím majitelů Čchongwade, kteří nemají zájem o mír, usmíření a spolupráci.

Velmi nás zajímá, jak bude Čchongwade reagovat, pokud budeme od jižní strany požadovat zastavení společných vojenských cvičení, která si tak přeje, vzhledem k tomu, že nepřinášejí žádný užitek ke zmírnění napětí na Korejském poloostrově. Je to skutečným bláznovstvím, že ti, kteří si libují ve vojenských cvičeních, strkají nos do vojenských cvičení prováděných ostatními.

Mají na mysli, že se musí vojensky připravit, ale my bychom se měli nechat od vojenských cvičení odradit. Takové gangsterské tvrzení nelze očekávat od normálního partnera.

Taková nelogická tvrzení a chování Čchongwade jen posilují naši nedůvěru, nenávist a pohrdání jižní stranou jako celkem.

Jsme to my, kdo musí vyjádřit „hlubokou lítost“, pokud jde o nelogické a slabomyslné smýšlení Čchongwade, které se řídí takovou logikou, že pouze oni mohou provádět vojenská cvičení, ale my nemůžeme. Tato slova je pravděpodobně rozruší, ale podle našeho názoru se jednání Čchongwade obecně neliší od naivity tříletého dítěte.

S ohledem na to, že milují loupežné jednání a umíněnost, můžeme říci, že se naprosto podobají USA, které mají sklon k násilnickým prohlášením. Je pro ně přirozené následovat USA, protože parazitují a spojenectví s USA považují za dražší než vlastní krajany.

Pokud jsou připraveni s námi jednat, měli by být statečnější, spravedlivější a upřímnější. I když je jejich chování velmi politováníhodné a zklamalo nás, naštěstí to není přímé vyjádření pozice prezidenta.

Jak mohou být všechna jejich slova a činy tak konkrétně a dokonale hloupé!

Bohužel je to nepříjemné přirovnání, ale říká se, že vyděšený pes štěká hlasitěji. Jako někdo…

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp