Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN sledoval koncert na počest lunárního Nového roku

Pchjongjang, 26. ledna čučche 109 (2020) (KCNA) – Předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel ozbrojených sil KLDR, nejvyšší vůdce naší strany, státu a ozbrojených sil soudruh Kim Čong Un společně s manželkou Ri Sol Džu sledoval koncert na počest Nového roku lunárního kalendáře 25. ledna v divadle Samdžijon.

Mezi diváky byli soudruh Čche Rjong He, soudružka Kim Kjong Hi, soudruh Ri Il Hwan, soudruh Čo Jong Won, soudružka Kim Jo Džong a soudružka Hjon Song Wol. Představení sledovali také pracující a inovátoři předních továren, podniků a zemědělských družstev města Pchjongjangu, pracovníci výzkumu, vzdělávání a zdravotnictví a zasloužilí pracovníci a umělci předních uměleckých souborů.

 

Na koncertu vystoupila hudební skupina Komise pro státní záležitosti, orchestr Samdžijon, Státní zasloužilý sbor a zpěváci předních uměleckých skupin. Účinkující s dojetím opěvovali velikost naší strany, která otevírá novou éru zázraků a změn bezpříkladných v dějinách lidstva, překonává nejrůznější zkoušky a obtíže na cestě k pokroku revoluce a ukazuje celému světu moc a působivý vzhled země. Také zpívali písně odrážející bezmeznou úctu a vděčnost  soudruhu Kim Čong Unovi, který posiluje a rozvíjí Korejskou stranu práce v mocnou vedoucí sílu revoluce a otevírá období plného rozkvětu výstavby revoluční strany, a vděčnost naší straně, revoluční písně odrážející neporazitelnou vůli a ducha všeho korejského lidu kráčet jedinou cestu oddanosti až do konce tohoto světa, následujíce velkého soudruha Kim Čong Una a naši stranu.

Představení skončilo vyprávěnou básní, orchestrem a mužským sborem „Navždy půjdeme stejnou cestou“.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce společně se svou váženou manželkou vystoupili na pódium, setkali se s umělci a poblahopřáli jim k úspěšnému představení.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce vyjádřil vděčnost účinkujícím, kteří opěvovali naši stranu s nadšením a vysokými uměleckými dovednostmi a vyjádřili aktivní podporu bojové linii naší strany.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp