Skip to content

Plakáty k vítězství v boji za frontální průlom

Pchjongjang, 22. ledna čučche 109 (2020) (KCNA) – V KLDR byly vydány plakáty povzbuzující a podněcující lid k provádění rozhodnutí 5. plenárního zasedání 7. Ústředního výboru Korejské strany práce.

Plakáty „Proveďme rozhodnutí 5. plenárního zasedání 7. Ústředního výboru strany!“ a „Překonejme všechny překážky našeho pokroku!“ odrážejí myšlenku povstat jako jeden muž k frontálnímu průlomu se vztyčeným praporem dosažení rozkvětu pomocí soběstačnosti, semknuti kolem váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una.

 

Byly vytvořeny plakáty vyzývající k frontálnímu průlomu různých nahromaděných obtíží s revolučním duchem soběstačnosti ve všech oblastech národního hospodářství, včetně metalurgického průmyslu a energetiky. Jeden z plakátů ukazuje, že otevření průlomu na vědecké frontě povede k vítězství ve všech odvětvích socialistické výstavby. Další odráží myšlenku proměnit Koreu v zemi vzdělání a zemi s nadanými kádry, rozvíjet vzdělávání a zdravotní péči a zdůraznit výhody socialistického systému.

Plakát „Ať mládež prokáže moudrost a odvahu v boji za frontální průlom!“ vyzývá korejskou mládež, aby se ujala vedení v probíhajícím gigantickém boji.

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp